reklama Vánoční Speciál 2019
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Louny ožijí o víkendu městskými slavnostmi

publikováno: 5.8.2019, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Vladimír Mišík, Xindl X nebo Žlutý pes, to jsou hlavní hvězdy letošního programu Lounského vábení. 16. ročník letních městských slavností proběhne v Lounech v pátek a sobotu 9. a 10. srpna. Těšit se můžete na lampionový průvod, noční akrobatickou show, závody dračích lodí a ohňostroj u řeky. Uvnitř kompletní program.

Pátek 9. srpna 2019

Hlavní hudební scéna – Mírové náměstí
16.30 – Zahájení starostou města a zástupci partnerských měst  
17.00 – Paya Noia
18.30 – Fast Food Orchestra
20.00 – Eddie Stoilow 
22.30 – Vladimír Mišík & ETC 

Doprovodný program:
12.00 – Slide – jízda na mokré skluzavce – Rybalkova ulice – u letního cvičiště 
19.15 – prodej lampionů – před budovou radnice
20.15 – lampiónový průvod - trasa: Radnice, Mírové náměstí - Pod Šancemi - parkoviště u bývalého DK
21.15 – Legenda o světle - noční akrobatická show - Husova ulice - před bývalým Domem kultury  

Sobota 10. srpna 2019

Hlavní hudební scéna – Mírové náměstí
15.30 – Timbre Music
17.00 – The Beatles revival 
18.30 – Žlutý Pes 
20.00 – Kern
22.30 – Xindl X 

Folk & Country scéna - Amfiteátr na výstavišti
15.00 – Honáci
16.30 – A Bag of Potatoes
18.00 – Děda Stárek - revival Ivana Mládka
19.30 – Průvan
22.00 – Fleret

Rocková scéna - areál Stromovky
16.30 – Kočkuzblajs 
18.00 – Schlak 
19.30 – Wanastovi vjecy revival
21.00 – Doctor PP

Dětská scéna - letní cvičiště
14.00 – Hopsík - kouzelnické a komediální vstupy, autorské písničky, animační program 
16.00 – Pepe a Pipi - zábavná dětská show v podání klaunů, doplněná soutěžním pohádkovým programem, tvarováním balónků a hudebním doprovodem

Další program:
9.00 - 20.00 - Slide - jízda na mokré skluzavce - Rybalkova ulice u letního cvičiště
15.00 – 18.00 – Bonus Orchestr - Tančírna 1. Republiky - výstaviště - hlavní pavilon
08.30 – 12.00 – trénink posádek závodu dračích lodí – Veslařský klub Ohře 
09.00 – volejbalový turnaj – letní cvičiště
11.00 – 18.00 – fotbalový park – výstaviště
12.00 – T–Mobile dračí lodě – Veslařský klub Ohře
13.00 – 16.00 – "Voříškiáda" – výstaviště
15.00 – 20.00 – pouliční divadlo – pěší zóna – Pražská x Jakoubkova ulice
21.45 – slavnostní ohňostroj za doprovodu hudby u řeky Ohře u mostu Veslařů