e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Petr Kalandra Memory Band se vrací na korozlucký zámek

publikováno: 31.8.2016, kategorie: Hudba, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Po loňském velmi úspěšném koncertu, který byl připomínkou dvaceti let od úmrtí Petra Kalandry, se Memory Band v čele s Mírou Kuželkou vrací na zámek v Korozlukách na Mostecku. Se svými přáteli - Romanem Dragounem, Oskarem Petrem a kapelami Cumbal, Dva půl chlapa a Urban turban zahraje v sobotu 3. září večer.

Podle slov Míry Kuželky rozhodla kapela o pořádání koncert na poslední chvíli na nesčetné dotazy přátel. "Po loňském narozeninovém koncertě, jsme dospěli k závěru, že toto místo má svoji kouzelnou atmosféru nejen pro vystupující, ale i pro návštěvníky a tak jsme se rozhodli toto místo opět navštívit," prozradil. Dodejme, že na loňském koncertu se objevily takové hvězdy jako Zuzana Michnová, David Koller či herec Karel Roden.

Koncert v zámeckém parku začne v 18,00 hodin a na pódiu se vystřídají kromě Petr Kalandra Memory Band i Oskar Petr - spoluzakladatel Marsyas, autor řady hitů od Lucie po A. Langerovou, který vystoupí se svojí novou partou. "Skvělou zprávou je potvrzení účasti Romana Dragouna, české rockové legendy, zpěváka, skladatele a klávesisty, který je v současné době je výrazným členem skupiny Supergroup," potvrdil účast dalšího zajímavého muzikanta Míra Kuželka.

Dále vystoupí i výborné teplické trio Dva a půl chlapa sestavené z členů skupiny Blue rocket, skupina Urban Turban (Teplice) a závěr večera bude patřit mosteckým jistotám, a to kapele Cumbal.