reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Startuje Písmenkový projekt

publikováno: 31.8.2010, kategorie: Zajímavosti, autor: Miloslava Kučerová

Sdílet: facebook twitter google+

Pan Pohoda, 3D mluvčí Tepelné Pohody společnosti United Energy vyhlásil novou kreativní soutěž pod názvem Písmenkový projekt. Cílem soutěže je shromáždit co nejvíce příběhů, které obsahují pouze slova začínající na písmeno P. Téma příběhů musí souviset s činností teplárny společnosti United Energy, tepelnou pohodou nebo postavičkami rodiny Pohodových.

Důležitou roli při výběru nejlepšího příběhu bude hrát kromě dodržení tématu také rozsah textu, smysl a originalita.
„Smyslem projektu je podnítit kreativitu dětí při práci s českým jazykem. Všechny doručené výtvory, které splní zadání zveřejníme a autory těch nejzajímavějších děl odměníme. Především však příběhy do budoucna určitě využijeme pro naše nové aktivity a zábavu pro obyvatele regionu“, řekla Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti.
Uzávěrka pro odeslání přihlášek je 15. prosince letošního roku.
„Soutěž je určena pro jednotlivce i celé třídy. V první fázi se soutěže mohou zúčastnit všichni žáci druhého stupně základních škol a studenti středních škol. Plánujeme také druhé kolo soutěže, kdy bychom rádi zapojili rovněž dospělé kreativce a děti předškolního věku,“ doplnila Miloslava Kučerová.

Podrobné  informace, soutěžní zadání, přihlášku i příběh pro inspiraci najdete na webových stránkách www.tepelnapohoda.cz, v záložce „Baví“.