e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Na začátek listopadu chystá Benedikt Most dva koncertní večery

publikováno: 29.10.2019, kategorie: Hudba, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Hned dva večery plné hudby z britských ostrovů za sebou si můžete užít začátkem listopadu v rekreačním centru Benedikt v Mostě. Z Liverpoolu, odkud vyšli slavní Beatles, dorazí kapela The Rainbreakers, a hned na to potěší posluchače zpěvačka Jennifer Kamikazi.

"Klasický bigbít pro dvě kytary, energie jako z elektrárny a elán třicátníků, to jsou liverpoolští Rainbreakers. Jsou naštvaní, rebelují proti konzumnímu životu a na pódiu krvácí. Na dvou prestižních britských festivalech Great British Rock and Blues Festival a Wilderness Festival v roce 2016 Rainbreakers tak zaujali publikum i odborníky, že byli ihned nominováni do British Rock Awards v kategorii Nejlepší začínající kapela," říká o první z kapel Tomáš Ondrášek, který koncerty na Benediktu pořádá. Koncert začíná v neděli 3. listopadu v 19,00 hodin a vstupné je 300 korun.

Hned druhý večer bude zářit na Benediktu londýnská rodačka Jennifer Kamikazi, kterou v Mostě doprovodí dva jazzmani z brněnské JAMU, Štefan Szabó (SK) - kytara a Martin Gerla (CZ) - kontrabas. A co váš čeká? "Anglický folk, rwandské lidovky a americký soul, moderní žalmy o přátelství, lásce a intimitě, sladké vibráto jejího hlasu. Jennifer Kamikazi je přírodní úkaz a komercí nezkažený drahokam. Nenechte si to ujít," láká Tomáš Ondrášek. „Když se nezasměješ dneska, nezasměješ se ani zítra," posílá Jennifer svůj vzkaz do Mostu na Benďák. Koncert vypukne ve stejný čas v pondělí 4. listopadu a lístky stojí taktéž 300 Kč.