e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

V Galerii U Plazíka bude vystavovat Martin Vaněček své výlety

publikováno: 29.8.2017, kategorie: Výstavy, autor: Ladislav Bába

Sdílet: facebook twitter google+

V sobotu 2. září bude v Galerii U Plazíka v Peruci slavnostní vernisáž již čtvrté letošní výstavy fotografií. Tentokrát se v 16,00 hodin návštěvníkům představí Martin Vaněček z Prahy. Součástí vernisáže bude i křest knihy o zdejší naučné stezce.

A co říká fotograf sám o sobě? „Narodil jsem se v roce 1964 v Praze. Snažil jsem se fotit nejdřív boxíkem, potom zrcadlovkou Zenit a skončil jsem u dobrého kompaktu a zrcadlovky s pár objektivy. Rád fotím psy a rockové koncerty. To ale na této výstavě ještě neuvidíte, možná někdy jindy. Tuto výstavu jsem pojmenoval Výlety a vybral jsem pro ni fotografie, které jsem posbíral na cestách "někam" i procházkách jen tak nazdařbůh.  Jsou na nich místa nebo věci, které na mě nějak zapůsobily, často se mi jen tak připletly do cesty. Doufám, že se mi podařilo jejich kouzlo zachytit i pro vás...“

Vernisáž výstavy proběhne 2. září 2017 v 16,00 hodin. Součástí vernisáže bude i křest knihy Naučná stezka Perucko od autorů ing. Zdeňka Plachého, Heleny Halamové a Mirka P. Blažka. Zájemci zde budou mít možnost zakoupit knihu a nechat si ji i podepsat od autorů.

Výstava potrvá do 29. října 2017 a bude přístupná o víkendy a svátky od 10,00 do 17,00 hodin, nebo i po domluvě na mobilu 605 345 804. Jen pro připomenutí - Městys Peruc leží 15 km východně od Loun, pokud použijete železnici, je zastávka na trati Louny - Slaný.

Foto: Martin Vaněček