e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Novoroční jízda Mostem se pojede individuálně

publikováno: 28.12.2020, kategorie: Sport, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Zcela novou podobu bude mít oblíbenou Novoroční hobby jízda, kterou v Mostě pořádá Cyklo Point Most Hobby Team. Jako každý rok můžete vyrazit 1. ledna na kolo, ale letos bez hromadného startu a individuálně.

Novoroční jízda se koná již posedmé, letos poprvé ale bude chybět hromadný start. "I když aktuálně ustanuly naše vyjížďkové aktivity na bodu mrazu, Novoroční vyjížďku vám sebrat nenecháme. Nebude se sice jednat o klasickou společnou jízdu, na jakou jsme zvyklí, ale všem zájemcům bude umožněno projet si předem vytyčenou trasu a zapsat se jednou pro vždy, jako účastník první novoroční vyjížďky bez hromadného startu," nevzdávají to pořadatelé. S organizací jízdy vypomohla organizace Life is Skill, která provozuje mobilní aplikaci LiSApp, určenou pro volný čas dětí i dospělých.

Startovat se bude 1. ledna mezi 10. a 15. hodinou u kašny na 1. náměstí, kde si naskenujete startovní NFC čip do svého mobilního telefonu. Konkrétní trasu zveřejní pořadatelé podle počasí 30. prosince na webu https://www.cyklopointmost.cz/novorocni-vyjizdka-2021/. Můžete si ji pak vytisknout, stáhnout nebo ji uvidíte v aplikaci LiSApp.

Ilustrační foto: Iván Linares z Pixabay.