reklama Advent a Vánoce 2023
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Vyberte nejsympatičtější snímek Krušných hor

publikováno: 28.9.2023, kategorie: Turistika, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Na konci prázdnin byla ukončena Velká fotografická a video soutěž Destinační agentury Krušné hory. Nyní mohou lidé z přihlášených snímků vybírat a udělit titul nejsympatičtější fotografie Krušných hor. Čas na hlasování je do konce listopadu.

"Tento ročník přilákal fotografy, kteří nás nadchli 162 působivými fotografiemi a 5 poutavými videi zachycujícími krásu Krušných hor a jejich podhůří," říká Petra Petrlíková. Z těch výjimečných vznikne kalendář Krásy Krušnohoří, který bude k dostání u Nadačního fondu Obnova Krušnohoří.

Na sociální síti Facebook (Krušné hory - volný čas a turistika) je možné nyní rozhodnout o Ceně sympatie. "Všechny soutěžní fotografie jsou k dispozici v albu fotografií, kde můžete vyjádřit své preference prostřednictvím lajku. Každý má možnost vybrat si své favority, a to i mezi videi," vysvětluje Petrlíková. Hlasování končí 30. listopadu. Vítěz hlasování, který získá nejvíce lajků, obdrží cenu v hodnotě 5 000 Kč, a to poukázku na výlet s Offroad safari a jízdu na Zipline Klíny.