e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Dvanáct firem získalo ocenění Spokojený zákazník Ústeckého kraje 2010

publikováno: 27.11.2010, kategorie: Zajímavosti, autor: Alena Tichá

Sdílet: facebook twitter google+

Sdružení českých spotřebitelů spolu s Ústeckým krajem vyhlásilo nejlepší podnikatele, které do soutěžního klání nominovali sami spokojení zákazníci. Celkem 12 firem si na základě hodnocení odborné komise pro ochranu spotřebitelů odneslo cenu „Spokojený zákazník Ústeckého kraje 2010“. Předsedou této komise je krajský zastupitel Petr Husák. Vítězům osobně poblahopřála také hejtmanka Jana Vaňhová, která nad akcí převzala záštitu.

Spotřebitelé do letošního jubilejního 10. ročníku přihlásili celkem 22 firem, které následně hodnotili členové odborné komise. 12 vyvolených je zaujalo především kvalitou svých poskytovaných služeb a profesionálním přístupem k zákazníkům.

Ocenění má platnost dva roky, držitelé jej mohou využívat v roce 2011 a v roce 2012. Ústecký kraj je vůbec prvním krajem, kde se začalo s udělováním těchto titulů. Díky hejtmance Janě Vaňhové se zároveň jedná o historicky první předávání v rámci české republiky, u kterého figurovala žena. „To je taková milá zajímavost letošního předávání,“ řekl ve svém proslovu ředitel Sdružení českých spotřebitelů Libor Novák. Sdružení soutěž organizuje celkem v pěti krajích, kromě Ústeckého kraje také v Karlovarském, Jihočeském, Moravskoslezském a Jihomoravském. Nominovat firmu může každý spokojený zákazník či spotřebitel.

Sdružení českých spotřebitelů je občanským sdružením, které bylo založeno již v roce 1990 a je tedy v České republice nejstarším sdružením, jehož hlavní náplní činnosti je hájení zájmů a práv spotřebitele.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří prostřednictvím svých kvalitních služeb a dobrého jména pozitivně zviditelňují Ústecký kraj. Vím, že dnešní doba není pro podnikání jednoduchá, přesto si moc přeji, aby kandidátů na cenu „Spokojený zákazník Ústeckého kraje“ bylo rok od roku více a aby nás tato zdravá konkurence posouvala stále kupředu. Vítězům přeji, aby jim jejich vysoko nasazená laťka neklesala, ale stoupala,“ řekla k oceňování hejtmanka Jana Vaňhová.

Seznam oceněných firem v rámci Ústeckého kraje:

1. Oční optika, Miroslava Formánková – oční optik, Revoluční 4, Ústí n. L. 
2. Malířské centrum, Barvy AZ s.r.o., Hřbitovní 3205, Teplice
3. Komplexní servis PC, elektropráce, interaktivní učebna, Jaromír Tasáry, Želénská 1291, Duchcov 
4. Sedlářství, Jiří Lisec, Fišerova 312/23, Bílina
5. Nákup a prodej nástrojů, jejich ostření a broušení, Jiří Hájek, Žižkovo nám. 58/3, Bílina 
6. Stanice technické kontroly, provádění emisí OA a NA, Terri s.r.o., Hrbovická 2, Ústí n. L.
7. Cukrárenská výroba INDIAN s.r.o., Doubravská 853/24, Teplice 
8. Občerstvení Bistro u Holečků, Masarykova ul., Duchcov 
9. Montáž, oprava, údržba, elektrických zařízení, MARPO s.r.o.Teplice, Pražská 3259, Teplice
10. Restaurační činnost, ubytovací služby, Selský dvůr, Pernštejn 300
11. Výroba a prodej specielních dárkových košů, Čoko dárek s.r.o., Vaníčkova 29, Ústí n. L.
12. Obchod s kávou, čajem, dárkovými předměty, poradenství, JASMÍNA H. Mašínová, Ústí n. L.