reklama Advent a Vánoce 2023
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Mostecký Central oslaví Halloween s Transformers

publikováno: 27.10.2023, kategorie: Pro děti, autor: Klára Čechová

Sdílet: facebook twitter google+

Halloween, Samhain, předvečer Všech svatých. Tento den má mnoho označení, ale tradice jeho oslav se již přenáší i k nám. Některé z těchto tradic přinese i Central Most, a to v pondělí 30. října od 16,00 hodin, kdy se nákupní centrum promění v halloweenský ráj zábavy.

Vzpomínka na všechny zesnulé čili lidově Dušičky je pro některé ponurý svátek, pro jiné další den v práci. Nákupní centrum Central Most ale ovládnou hororové kostýmy a zábavný program nejen pro děti. Halloweenský rej s Transformers, děsivé dílničky, malování na obličej nebo vyřezávání dýně. “Pro naše návštěvníky jsme si připravili jako každý rok bohatý program,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace firmy EPG. “Návštěvníci si budou moci zasoutěžit o nejlepší kostým, ve kterém přijdou na akci nebo vyhrát halloweenské brýle,“ doplnil Malý.

Jedinečná Transformers show bude kromě focení s Bumblebeem lákat i na obří kouřové dělo, které má robot místo ruky nebo na taneční robo vstoupení. Kromě klasického malování na obličej se děti budou moci nechat potetovat třpytivým tetováním. Programová nabídka je vhodná i pro menší děti. “Není natolik strašidelná, strašlivé by ale bylo si ji nevyzkoušet,“ říká ředitel Malý. Vše bude podle něj nachystáno už od 16,00 hodin.

Kromě všech těchto strašidelných workshopů a soutěží budou na každého návštěvníka čekat hostesky Centralu Most se sladkostmi. Což je také připomínka klasické oslavy Halloweenu, kdy děti o cukrátka koledují. Všechny potřebné kupóny na celou akci bude jako vždy obsahovat aplikace Můj Central.