reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Kapely budou soutěžit o cenu FlyUp! Bílina 2014

publikováno: 27.3.2014, kategorie: Zajímavosti, autor: František Krejčí

Sdílet: facebook twitter google+

Pátý ročník soutěže amatérských rockových kapel FlyUp! Bílina 2014 odstartoval. Hudební formace, které se do soutěže hlásí, mají letos zajímavou motivaci. Po jednoleté pauze bude finále letošního ročníku soutěže FlyUp! opět součástí tradičního bílinského festivalu Koncert pro Kamerunské kozy v červenci.

Čtyři hudební formace, které se do živého finále probojují z přihlašovací části soutěže, budou svými výkony usilovat o přízeň návštěvníků festivalu a ti svými hlasy rozhodnou o celkovém vítězi. Rozhodně není pochyb o tom, že je oč hrát! První cenou je pro tento rok legenda mezi elektrickými kytarami - Gibson Les Paul 60´s Tribute. Kapely, které divácká porota „pošle“ na další dvě hodnocená místa, však také neodejdou s prázdnou. Vzhledem k výše uvedenému je patrné, že každý účastník finále má 75% šanci na vybojování některé z věcných cen a to je rozhodně solidní motivace....

Přihlašovací část soutěže je nyní v plném proudu a kapely mají na registraci čas do 20. května 2014. Postup přihlášení je popsán na webu soutěže www.flyup.borec.cz a již nemůže být jednodušší. Živé finále proběhne 19. července v Letním amfiteátru na Kyselce v Bílině. Na soutěžním podiu se představí finálové kapely a na druhém kapely v rámci Koncertu pro Kamerunské kozy. V současné chvíli lze prozradit, že vystoupí například česká rocková legenda Motorband.