e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Mostecké kino bude v únoru zavřené

publikováno: 27.1.2016, kategorie: Divadlo a film, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Kino Kosmos v Mostě nebude od 1. února promítat. Jak informovala Alena Sedláčková z Magistrátu města Mostu, dojde k výměně sedaček v sále. Datum znovuotevření jediného kina ve městě zatím radnice nezveřejnila. Máme pro vás tipy, kam vyrazit do kina v okolí.

"O obnovení provozu budeme informovat," sdělila pouze mluvčí magistrátu. Filmoví fanoušci z Mostu mohou využít promítacích sálů v Chomutově v moderní kině Svět na Zadních Vinohradech, promítá se také v Jirkově, litvínovské Citadele či bílinském kině Hvězda, zde však nikoliv každý den. Hned dvě kina - multikino v nákupním centru Galerie a kino Květen v Domě kultury - mohou využít diváci v Teplicích. Několik představení denně nabízí i kino v Lounech, žatecké kino promítá v prostorách Městského divadla. Kina a divadla v okolí i s odkazy na programy vyhledáte snadno v rubrice Kultura, sport, turistika.

Od 17. prosince loňského roku je z technických důvodů uzavřena také Expozice starého Mostu v prostorách Městské knihovny v Mostě. Knihovna však neuvádí ani důvod, ani termín znovuotevření.