reklama Adventní a vánoční Speciál 2022
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Připravte se na nový školní rok s Centralem

publikováno: 26.8.2022, kategorie: Pro děti, autor: Klára Čechová

Sdílet: facebook twitter google+

Prázdniny jsou téměř za námi a nový školní rok už klepe na dveře! Nevíte, kde a jak začít? Central Most je skvělé místo, kde zákazníci mohou vyřešit nákupy školních potřeb pro školáky všech věkových kategorií. Nákupy jim navíc ulehčí školní rádce. A kromě toho si mohou 1. září od 14,00 hodin zatočit i kolem štěstí.

Školy obvykle žákům nebo studentům dají seznam školních pomůcek, které budou potřebovat pro nadcházející rok. Žádný jste nedostali? Bez obav! Central Most má pro všechny užitečný školní rádce, který pomůže se vším, co se může dětem hodit pro skvělý školní rok. Každý si jej může vyzvednout na infostánku přímo naproti prodejně orsay nebo na stojanu u infostánku.

“Kromě klasických školních nákupů, které u nás zákazníci dělají, letos máme připravené ještě i kolo štěstí,” říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace. “Naši zákazníci si mohou vytočit například balíček školních pomůcek nebo poukázky na nákupy.” Stačí jen nakoupit nad 500 korun během srpna či v den konání akce, přinést účtenku a mít v mobilním telefonu staženou aplikaci Central Club.

Sešity, tužky, pera, pravítka a spoustu dalšího nabízí náš nový obchod Pepco. Kalkulačku, flashku, GPS lokátor a další elektronické vychytávky nejen do lavice pořídí návštěvníci v prodejně Xiaomi nebo Space. Svačinové boxy, láhve, různé školní potřeby, pomůcky i knihy pak v hypermarketu Albert, Knihy Dobrovský nebo Orion. Něco pohodlného, trika, bundy i kalhoty pro holky a kluky v A3 Sport nebo Alpine Pro. Vitamíny a vše pro zdraví v lékárně Dr.Max. Kluky patřičně upraví u barbera.