reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Kadaňské kino začíná promítat v 3D

publikováno: 26.2.2010, kategorie: Tipy na víkend, autor: Renata Malíková

Sdílet: facebook twitter google+

Kadaňské kino Hvězda začíná vysílat trojrozměrně. 3D rozlišení divákům nabídne nové zážitky, budou si připadat jako by se děj odehrával všude okolo nich. Poprvé se bude promítat Avatar. V plánu je na dnešek - pátek 26. února. Následovat budou filmy Alenka v říši divů, Nezvratný osud 4, Velké podmořské dobrodružství a Hercules.

Kadaňské kino se stává prvním digitálním na Chomutovsku. „Díky digitální technologii můžou diváci shlédnout filmové novinky v den jejich české premiéry, přímé přenosy opery, sportovních utkání atd.,“ říká vedoucí kina Karolína Nejepsová. Do dějin kina se významně zapíše pátek 26. února – je to den prvního promítání v 3D rozlišení.

Film Avatar Jamese Camerona byl během krátké chvíle vyprodán, kino má ale pro diváky připraveny další termíny. Tento kasovní trhák se bude promítat ještě od 12. do 16. března a 25. i 26. března. Další termíny jsou v dubnu.

Kadaňští diváci se můžou těšit také na čtvrtek 4. března, kdy se bude promítat jeden z nejočekávanějších letošních filmů Alenka v říši divů. I tento snímek bude v 3D. Hlavní roli v něm ztvárnil Johny Depp. „Další 3D projekce v březnu jsou například Nezvratný osud4, Velké podmořské dobrodružství a Hercules,“ doplňuje Nejepsová. Vstupenky je možno si rezervovat na webových stránkách www.kinokadan.cz