e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Do konce hlasování v Grantu zbývá už jen pár dní

publikováno: 25.4.2015, kategorie: Pro děti, autor: Miloslava Kučerová

Sdílet: facebook twitter google+

Již příští čtvrtek 30. dubna končí hlasování veřejnosti i zaměstnanců teplárenské společnosti o tom, která nezisková organizace získá finanční podporu ze strany United Energy na svůj projekt zařazený do Grantu Kdo si hraje, nezlobí.

„Hlasování začalo 1. března a končí 30. dubna. Hlasující mají tedy ještě týden na to, aby ovlivnili výsledky ve prospěch jimi preferované organizace či konkrétního projektu. Prostřednictvím webových stránek doposud hlasovalo na 2 500 osob. Nejúspěšnější projekt doposud získal 233 hlasů, ten nejméně úspěšný zatím neobdržel ani hlas,“ komentovala průběh hlasování tisková mluvčí teplárny Miloslava Kučerová.

Vedle veřejnosti hlasují o podpoře projektu i zaměstnanci firmy. Bez ohledu na výsledky hlasování může jeden projekt podpořit i Poradní sbor.

Nový Grant společnosti United Energy Kdo si hraje, nezlobí je určen pro neziskové organizace, které se věnují volnému času dětí a mládeže. V letošním roce bude v Grantu rozděleno 300 tisíc korun. Vyhodnocení hlasování proběhne do 31. května 2015.