e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Nohavica vyprodal během hodiny žatecké divadlo

publikováno: 24.1.2018, kategorie: Zajímavosti, autor: Karel Fiala

Sdílet: facebook twitter google+

Mnoho zájemců o koncert Jarka Nohavici si v pondělí vystálo dlouhou frontu u pokladny Městského divadla v Žatci. Koncert, který se bude konat za měsíc -  22. února, byl během hodiny vyprodán. Velký zájem byl také o představení Poslední Aristokratka s Annou Polívkou a Janem Hrušinským. Co dalšího chystá divadlo na únor?

Městské divadlo v Žatci dále v únoru uvede mnoho zajímavých koncertů a komediálních činoher. Návštěvníci se mohou těšit na koncert známé zpěvačky Radůzy, která přijede i s doprovodnou kapelou.  Na své si přijdou také fanoušci rockové hudby. Poprvé do České republiky přijede zpěvák a kytarista Neil Zaza. Také on zde zahraje s celou kapelou.

Ti kteří mají rádi činoherní komedie určitě dorazí na hru Domácí štěstí Ihned, ve které přítomné pobaví Michaela Dolinová, David Suchařípa a Iva Hüttnerová. Představení bylo z technických důvodů přesunuto z prosince na únor 2018. Další pořadem bude muzikál Cyráno, ve kterém zahrají a zazpívají Ernesto Čekan, David Gránský, Petr Vágner a mnoho dalších. 

Kompletní program Městského divadla v Žatci už brzy najdete v rubrice Kalendář akcí. Ta nově umožňuje vyhledávat programy nejen podle regionu, ale i podle zaměření akce a také třeba na následující víkend nebo určité časové období.