reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

V Kadani zazpívá Petra Janů a bude se tančit Zumba

publikováno: 23.9.2011, kategorie: Sport, autor: Renata Malíková

Sdílet: facebook twitter google+

Kadaňské Nábřeží Maxipsa Fíka bude žít sportem i kulturou. V sobotu 24. září se zájemci budou moci zapojit do zajímavých aktivit a udělat tak něco pro své tělo. Odpoledne se bude tančit a hubnout v rytmu Zumby. V plánu je i Nordic Walking výšlap. Pro seniory je připravený pétanque s ochutnávkou vína a o zábavu dětí se postará kouzelník. Večer vystoupí zpěvačka Petra Janů se sporťákem Vojtou Bernatským. Vstup je zadarmo.

Akce s názvem Kadaňské babí léto je určena všem generacím. Registrace začíná ve 12,00 hodin v nově rekonstruované restauraci Split. Ti, kteří přijdou, se budou moci zapojit hned do několika aktivit. Připraveny jsou 2 lekce populární Zumby. Ta je v poslední době velmi oblíbenou zvláště ve fitness centrech. Prospěšná je nejen tělu, ale výrazně ovlivňuje i psychiku. Cvičenci často hovoří o tom, že zažívají endorfinové opojení. V Kadani se bude tančit na mole nad řekou Ohře.

Krás kadaňské přírody si budou moci užít i ti, kteří se s námi vydají na výšlap Nordic Walking. Připraveny máme dvě trasy – pětikilometrovou a devítikilometrovou. Občerstvení na trase je samozřejmostí. Těm, kdo by neměli Nordic Walking hole, je rádi půjčíme. Myslíme i na seniory a pro ty jsme připravili Pétanque s ochutnávkou vína. Ale pozor bude nealkoholické,“ usmívá se organizátorka Ivana Dobišová ze sdružení Sport Club 2000.

Připravený je i program pro děti. Ti nejmenší si budou moci zařádit na nafukovacích atrakcích a zabaví je kouzelník Burda. Po celé odpoledne bude fungovat preventivní dermatologická poradna. Lékař zájemcům prohlédne pigmentové skvrny. Vyvrcholením programu bude vystoupení Králů duetů – zpěvačky Petry Janů a sporťáka Vojty Bernatského. Celým odpolednem návštěvníky provede moderátor Lukáš Budai. Akce se koná za podpory Ústeckého kraje.