e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Zoopark vyhlásil termíny oblíbených letních táborů

publikováno: 22.3.2016, kategorie: Pro děti, autor: Martina Pelcová

Sdílet: facebook twitter google+

Zoopark Chomutov vyhlásil termíny letních příměstských ekotáborů pro děti od 5 do 12 let. Míst je dvakrát více než v předchozích letech, a tak jsou stále ještě volná místa. O tábor, plný poznávání zvířecího světa, byl v minulých letech velký zájem. Letos je navíc možné přihlašovat děti on-line.

„Ekotábor bude probíhat po celé prázdniny, včetně prvního týdne s dvěma  státními svátky. Chceme uspokojit zvýšenou poptávku a vyjít vstříc rodičům, na jejichž děti v předchozích letech nezbylo místo,“ uvedl vedoucí tábora Václav Brožka. Tradičně bude o děti postaráno ve všední dny od 7,30 do 16,30 hodin, vždy v pětidenních cyklech. Program zaměřený na kontakt se zvířaty, táborové hry a na ekologická témata, ale i vědecké pokusy nebo zajímavé workshopy mohou děti absolvovat během prázdnin i několikrát. Cena je 1 750 Kč a zahrnuje oběd a odpolední svačinu, samozřejmostí je zajištění celodenního pitného režimu. 

Pro zjednodušení zavedl zoopark v letošním roce novinku, on-line přihlášky. Zájemci na webových stránkách www.zoopark.cz pod záložkou ekocentrum a ekotábory vyplní přihlášku a elektronicky ji odešlou.