reklama Veselé a informované! Vánoce 2021
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Výprava na exotickou Madeiru v teplickém kině

publikováno: 22.1.2015, kategorie: Výstavy, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Cestovatel Martin Loew zahajuje své letošní jarní turné již v lednu a přiváží skutečné jaro a záplavu květin. Jeho nejnovější diashow totiž nese název Madeira - ráj v Atlantiku. Do krásné přírody ostrova se můžete přenést ve středu 28. ledna od 19,00 hodin v kině Květen v Teplicích.

Madeira je pestrým rájem květin, ostrovem věčného jara i zelenou perlou v Atlantiku. "Vydáme se do bujného horského pralesa, kde to bez nadsázky vypadá jako v Amazonii. Přejdeme rozeklané hřebeny ostrova, které se většinou halí do hustých mraků. Projdeme kilometry dávných zavlažovacích kanálů, zvaných levády. Ty nás dovedou po kolmých srázech k mnoha vodopádům i na fantastické vyhlídky. Půjdeme po strmých mořských útesech nad bouřícím příbojem oceánu. A to nejlepší nakonec, účastníme se exotického květinového festivalu, ve kterém se opojně snoubí záplavy barevných květů, krásné ženy a podmanivé hudební rytmy," zve na svou show Martin Loew.

Čeká vás moderní multimediální show, tvořená stovkami fotek, autentickou hudbou, filmovými záběry, ale především živým vyprávěním. Díky promítání v kině uvidíte diashow také v nejvyšší technické kvalitě, v širokoúhlém formátu Full HD rozlišení.

Pokud to nestihnete, ve čtvrtek 29. ledna se totéž můžete dozvědět v Hraničáři v Ústí nad Labem.