e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Lounský koncert podpoří prezidentského kandidáta Drahoše

publikováno: 20.1.2018, kategorie: Hudba, autor: Vladimír Drápal

Sdílet: facebook twitter google+

Neformální občanská iniciativa „Louny proti lhostejnosti”, která vznikla spontánně u příležitosti letošních prezidentských voleb, pořádá v předvečer voleb koncert s názvem Nebuďme lhostejní, pojďme volit aneb Aby nás z hlavy státu nebolela hlava. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 25.ledna od 16,00 hodin na Mírovém náměstí v Lounech. V pondělí pořadatelé oznámili, že dorazí i kandidát z prvního kola Marek Hilšer.

„Chtěli bychom oslovit nerozhodnuté voliče nebo ty, kteří k volbám nechodí, aby nezůstali lhostejní a využili svého volebního práva. Dorazte ve čtvrtek na Mírové náměstí a vyjádřete tím podporu změně, slušnosti a toleranci - tedy profesorovi Jiřímu Drahošovi,” říkají mluvčí lounské iniciativy Vladimír Drápal a Kateřina Čížková. 

Na koncertu vystoupí hned několik místních umělců: pěvecký sbor Kvítek, hudební skupiny Furt rovně a Beruška, hudebníci Blues Dickinson, Marek Mikulášek, Honza Stehlík a Michal Vinš a další zajímaví hosté. Mezi nimi bude například salesiánský kněz Ladislav Heryán a výrazné osobnosti města Louny - stávajícím starostou počínaje a studenty lounského gymnázia konče. Nejaktuálnější informace o koncertu můžete sledovat na www.fb.com/lounyprotilhostejnosti.

Foto: facebookový profil Jiřího Drahoše.