e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Drak Habánek zve opět rodiče a děti na automobilovou rallye

publikováno: 19.9.2016, kategorie: Pro děti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Litvínovské Docela velké divadlo pořádá na svatého Václava, ve středu 28. září, další ročník automobilových závodů pro děti a jejich dospělé. Rallye s drakem Habánkem bude součástí Svatomichaleských slavností v Litvínově. Děti čekají na trati úkoly, rodiče musí předvést zručnost za volantem.

Start je ve 14,00 hodin z parkoviště u DVD v Litvínově. Zúčastnit se může každý osobní vůz, v jehož posádce bude alespoň jedno dítě od 3 do 12 let a jeden dospělý, starší 18 let, s platným řidičským průkazem. Počet dalších pasažérů ve voze je neomezený.

Každá posádka se musí v den závodů od 13,00 do 14,00 hodin zaregistrovat v Divadelním klubu DVD v 1. patře, kde zaplatí startovné ve výši 90 Kč za každého člena posádky a odevzdá 1 velkou psí konzervu pro draka Habánka (ten pak konzervy odevzdá psím kamarádům litvínovské policie).

Závodní okruh je tajný a posádky ho budou absolvovat podle itineráře. Děti budou v průběhu závodu plnit soutěžní úkoly. Dospělí budou hodnoceni podle svých řidičských dovedností.

První tři nejlepší posádky budou oceněny kvalitními cenami. Dále budou oceněny jednotlivé dílčí výkony dětí i dospělých. Vyhlášení vítězů a poté taneční zábava pro malé i velké se uskuteční v Divadelním klubu DVD po dojetí posledního vozu do cíle.

Přihlášky ke startu v Docela velkém divadle v Litvínově, Rooseveltova 279, 436 01 Litvínov /stačí vhodit do schránky na divadle/ nebo na elektronickou adresu: docelavelkedivadlo@seznam.cz. Přihláška musí obsahovat jméno malého závodníka, jméno řidiče a SPZ soutěžního vozu.