reklama Speciál magazínu: Vánoce ve všech podobách
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Kompletní program Žatecké Dočesné 2014

publikováno: 19.8.2014, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: Karel Fiala

Sdílet: facebook twitter google+

Patříte mezi pravidelné návštěvníky velké chmelové slavnosti - Dočesné? Pak pro vás máme kompletní program všeho, co se bude dít v pátek a sobotu 5. a 6. září v Žatci. Ani letos nebudou chybět ochutnávky více než 30 pivovarů z Čech, Moravy, Německa i Japonska.Kromě tradičních soutěží, jako jsou například tanec s korbelem na hlavě nebo ruční česání chmele se návštěvníci mohou těšit na bohatý kulturní program, který najdete uvnitř.

Z organizačních důvodů nezahraje na žatecké Dočesné v sobotu 6.9. od 14 hodin zpěvačka Gabriela Goldová. Dobrou náhradou jí bude zcela jistě kapela Last station, která je přirovnána svým zaměřením a hudbou ke známějším Mandrage nebo UDG.

Pátek 5. 9. 

RWE STAGE (Nám. Svobody) 
18:00 - 18:40   Zahájení  .. Moderátoři Karel Fiala a Radka Mašková 
18:40 - 19:20   Děti městu
19:50 - 21:00   Kabát revival Plzeň
21:30 - 22:40   Alkehol
22.50 - 24:00   Harlej

ČEZ STAGE - Letní kino (Vrchlického ulice)
18:00 - 18:20  Zahájení
18:20 - 19:30  Petr Kalandra Memory Band
20:00 - 21:10  Věra Špinarová a skupina A. Pavlíka
21:40 - 22:40  Luboš Andršt
23:00 - 24:00  Maelström (rock Plzeň)

RADIO BLANÍK STAGE (Nám Prokopa Velkého)
18:00 - 18:20  Zahájení
18:20 - 19:30  Slunovrat
20:00 - 21:10  Kamelot
21:40 - 22:40  Petra Janů a skupina Golem
23:00 - 24:00  Lochness

Sobota 6. 9. 

RWE STAGE (Nám. Svobody) 
11:30 - 13:00   H3K Podbořany
13:00 - 13:25   Zahájení, delegace … moderátor Radek Jirgl 
13:25 - 13:35   Miss CHCHP
13:35 - 13:40   Vyhodnocení degustace piva
13:40 - 15:00   Žatečanka + tanec s korbelem
15:30 - 16:30   The Tap Tap
17:00 - 18:00   Jaroslav Uhlíř s kapelou
18:30 - 19:30   North Big Band
20:00 - 21:00   Peter Nagy a Indigo
21:30 - 22:40   Chinaski
23:10 - 00:25  Tata Bojs

ČEZ STAGE - Letní kino (Vrchlického ulice)
12:30 - 13:30   Mean Messiah (thrash death metal)
14:00 - 15:00   Gang Ala Basta
15:30 - 16:30   Hentai Corporation
17:00 - 18:00   Tři sestry Banditos
18:30 - 19:30   Carpathia Castle
20:00 - 21:00   Wohnout
21:30 - 22:30   Tony Ducháček a Garage 
23:00 - 24:00   Beautifull Cafillery

RADIO BLANÍK STAGE (Nám. Prokopa Velkého)
10:30 - 11:00   Jitřenka Žatec
11:30 - 13:30   Pavel Novák dětem
14:00 - 15:00   Gabriela Goldová
15:30 - 16:30   Pavel Novák
17:00 - 18:00   Luboš Pospíši a 5P
18:30 - 19:30   Rock And Roll Band Marcela Woodmana
20:00 - 21:00   Hot Sisters (swing a elektroswing)
21:30 - 22:30   Yentac (Žatec big beat)
23:00 - 24:00   Žlutý pes

Oba dny

Historické tržiště (Dvořákova ul. u divadla) 
Dobové prodejní stánky, Dobová řemesla, Soutěže pro děti i rodiče, Každou hodinu šermířský souboj a historická hudba…. Kompletní program bude vylepen v prostoru konání akce.