e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Taneční horečka v Chomutově

publikováno: 19.6.2018, kategorie: Sport, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Chomutov bude patřit o víkendu tanci. Ve dnech 21. až 24. června hostí hokejová hala Mistrovství Evropy v disco dance a disco freestyle – Dance Fever 2018. Můžete se těšit na ulice plné skupinek cizinců v reprezentačních dresech, mnoho soutěžních disciplín a velký finálový večer v sobotu 23. června.

Soutěžit se bude v disciplínách solo, duo, malé skupiny a formace, a to ve všech věkových kategoriích od mini dětí až po seniory. Divácky atraktivní jsou také disciplíny disco freestyle, ve kterých se využívá akrobacie a prvky sportovní gymnastiky. „Jedná se o velice prestižní událost, která se naprosto vymyká akcím, které se konají v našem regionu nebo na území České republiky vůbec. Přijedou opravdu ti nejlepší z nejlepších, bude na co se dívat," říká organizátorka, šéftrenérka Beethovenu DC a prezidentka největší taneční organizace v ČR - Czech Dance Organization Mgr. Eva Vlková. "Domácí beethoveňáci mají samozřejmě svoje želízka v ohni, největší naděje vkládají do formací, které pravidelně vozí medaile ze světových soutěží," dodává.

Všechny čtyři soutěžní dny nabízí nabitý program, finálový večer startuje každý den od 19,00 hodin, ale ta největší show se bude odehrávat v sobotu 23. června, kdy se koná slavnostní galavečer s nástupem všech národů. Program odstartuje za doprovodu chomutovské bubenické skupiny Oklep v 19,00 hodin.

Vstupenky na akci budou k dostání na pokladně SD Arény, vstupné na večerní finálový program bude v prodeji za 160 Kč. Soutěž poběží každý den od 10,00 do 21,00 hodin.

Ilustrační foto: Pixabay.com.