reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Jazz club Teplice: Dobrodružné filmy a benefice pro zvířata

publikováno: 19.6.2014, kategorie: Zajímavosti, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

Víkend v Jazz clubu v Teplicích v prostorách zámku tentokrát nabídne trochu jiný program. Ve čtvrtek 19. června se budou probíhat dokumentární filmy Martina Kratochvíla o putování Nepálem a v sobotu 21. června můžete přijít na benefiční hudebně-taneční program ve prospěch opuštěných zvířat.

Ve čtvrtek od 19,00 hodin můžete vidět sérii dokumentárních filmů Po stopách sněžného levharta z expedice do liduprázdné a odlehlé oblasti Dolpo vzápadním Nepálu, inspirovaný slavnou knihou Petra Matthiessena Sněžný leopard."Film zasvěceně informuje o historii i kultuře oblasti a současně odlehčenou formou komentuje strasti i radosti osmičlenné expedice," vysvětlují pořadatelé. Po třech půlhodinových dokumentech následuje beseda s autorem Martinem Kratochvílem. 

V sobotu 21. června od 19,30 hodin se koná v Jazz clubu Večer pro opuštěná zvířátka - komponovaný hudebně taneční večer, jehož výtěžek bude věnován Sdružení na ochranu opuštěných zvířat Fousek o.s. Vstupné je dobrovolné, vítáno je i krmivo pro kočičky a pejsky. Těšit semůžete na hudební vystoupení kapely Ukrutná veverka, tančit bude DuoMarlen a jejich taneční přátelé. "Připravena je tombola, dražba, budete si moci zakoupit trička, šperky, drobné umělecké předměty, vše ve prospěch občanského sdružení Fousek," doplnili pořadatelé z Jazz clubu.