e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Rokáč Vinohrady: Vyskoč na pódium a hraj!

publikováno: 18.7.2019, kategorie: Hudba, autor: Vašek Purchart

Sdílet: facebook twitter google+

Tento pátek 19. července od 20,00 hodin dává Mostecký hudební spolek další příležitost všem, kteří si chtějí zahrát před publikem. Na pódiu Rokáče Vinohrady v Mostě může vystoupit každý, kdo chce představit svou tvorbu, či svou interpretaci jiných autorů.

Mostecký hudební spolek staví na osvědčeném newyorském modelu Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně. Na pódiu se střídají hudebníci, každý zahraje jednu až tři písničky. Mikrofonu se může zmocnit kdokoli, kdo chce prezentovat své umění. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se skladby v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje.

Pozvi kamarády, přines si svůj hudební nástroj, vyskoč na pódum a zahraj. K dispozici máš kompletní klubové ozvučení: Mikrofony, mixážní pult se zvukařem, zpěvový aparát, kytarové kombo Hughes & Kettner Triplex 65 W, basové kombo Hartke 120 W, basu Ibanez, kompletní sadu bicích a piano. V průběhu večera si můžeš pohovořit s aktivními muzikanty a hudebními pedagogy. Vstupné dobrovolné.