e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Jarní slunoHrad na Horním Hradě nabídne pestrou směs žánrů

publikováno: 18.5.2017, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: Kateřina Skořepová

Sdílet: facebook twitter google+

Letošní již sedmý ročník multižánrového hudebního festivalu Jarní slunoHrad se uskuteční v sobotu 27. května na Horním Hradě nedaleko Stráže nad Ohří. Festival pořádá spolek SlunoHrad především jako alternativu k masovým akcím, ale rovněž i pro rozšíření povědomí o pozoruhodné památce. Program najdete uvnitř článku.

Program začíná již v 11,00 hodin a skončí krátce po půlnoci. Vstupenky je možné zakoupit až na místě za 250 Kč, děti do 150 cm mají vstup zdarma.

Na dvou scénách vystoupí:

Na hradním nádvoří - Zlopata (funk-punk / Praha), Nucený výsek (rock-funk / Kadaň), Shoecut (alternative-funk / Karlovy Vary), Martina Trchová trio (folk-jazz / Praha), Vasilův Rubáš (folk-punk / Praha), Cruel (progressive-crossover / Praha), Nano (indie-pop / Praha), Jablkoň (world music-alternative / Praha), Houpací koně (indie-rock / Ústí n/Labem), Arcus (world music-gothic / Chomutov), Ignis (ohnivé divadlo)

Komorní scéna rytířského sálu - Wanish (pop-punk / Kadaň), Druga (folk-rock / Praha), Výplach (ethno-psychedelic / Praha), Ivory Gate (acoustic-world music / Kadaň), Durmančiny Bylinky (acoustic-alternative / Mladá Boleslav), Ívarr (acoustic-folk / Praha)

Pod Hradem je možné stanovat. Na nádvoří bude připraveno rozličné občerstvení, čajovna, guláš, placky a dobré pivo! Další informace naleznete na www.jarnislunohrad.cz