e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

O víkendu třetí zážitková hra v Krásném Dvoře

publikováno: 18.3.2022, kategorie: Pro děti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

V sobotu a neděli 19. a 20. března můžete do zámeckého parku v Krásném Dvoře na Podbořansku vyrazit na třetí, závěrečnou zážitkovou hru. Nese název "Kdo si hraje, nesmutní!" a potřebovat k ní budete mobilní telefon.

"V létě roku 1804, když bylo Evženu Karlu hraběti Černínovi 8 let, postavil se svými sestřenicemi komtesami Šternberkovými kdesi u potoka v zámeckém parku tajný úkryt! Říkávali mu Kolonie. Kolonie byla královstvím, kde byl mladý hrabě samozřejmě králem. V Kolonii se nacházel tajný ostrov Mentha s kanály a přístavy, s chatou a schodišti a mnoha dalšími vymoženostmi. Hrávali se tam různé hry. Osadníci v Kolonii dokonce měli i políčko, kde pěstovali brambory a kukuřici. Symbolem Kolonie byl drobný ptáček, který v našem parku žije dodnes," tak začíná příběh posledního letošního úkolu pro návštěvníky parku. Jejich úkolem je zjistit, jaký ptáček to byl.

Co budete potřebovat? Mobilní telefon s aplikací Actionbound, soutěživou náladu a dobrou obuv. Na Actionboundu stáhnete bound "Kdo si hraje, nesmutní", a pusťte se do plnění úkolů. Hra začíná u zámecké brány.