e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Startuje nový jarní Speciál

publikováno: 18.3.2019, kategorie: Turistika, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

V čtvrtek začíná jaro a s ním se přiblížil čas zahájení turistické sezóny. Postupně se probouzejí hrady a zámky, města chystají oslavy začátku sezóny a my pro vás máme nový Speciál - Turistická sezóna 2019 je tady!

Po celé jaro vám budeme přinášet informace o slavnostech, kterými jednotlivé destinace vstupují do nové turistické sezóny. Představíme vám novinky a programy, které na letošní rok chystají.

Na většině památkových objektů se poprvé po zimě otevře poslední březnový víkend, výjimkou je například zámek v Benešově nad Ploučnicí, kde provázejí už od března. Turistická sezóna v Žatci začíná v neděli 7. dubna. Destinační agentura Dolní Poohří zahájí sezónu v Postoloprtech během Prtského špacíru 13. dubna. Kadaňský klášter se návštěvníkům otevře v sobotu 6. dubna, kadaňské věže pak 4. května - více o sezóně v Kadani se dočtete zde. Zámek Červený Hrádek u Jirkova odstartuje svou kulturní sezónu 27. dubna, město Klášterec nad Ohří 8. května.

S novou sezónou se vracejí také oblíbené Tipy na víkend. Vycházet budou opět každou středu a pokud chcete upozornění dostávat do své e-mailové schránky, stačí se přihlásit k odběru Zpravodaje.