reklama Vánoční Speciál 2019
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Víno a delikatesy vás čekají na Dnech vína na Benediktu

publikováno: 18.3.2014, kategorie: Tipy na víkend, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

Již po čtvrté pořádá firma Bela Most degustační prezentaci Dny vína na Benediktu v Mostě. Špičková vína mnoha tradičních vystavovatelů i řada novinek, včetně ochutnávky delikates, vás čeká na Benediktu ve čtvrtek a pátek 3. a 4. dubna vždy odpoledne. K dobrému pití a jídlu zahraje cimbálovka.

"Těšit se můžete jak na vinaře, kteří na této akci vystavují pravidelně, tak i na spoustu nových vystavovatelů vín i delikates," informovala Dana Setváková z firmy Bela Most. Otevřeno bude ve čtvrtek i pátek od 15,00 do 20,30 hodin.

Letos můžete ochutnat vína z vinařství Hřiba a Robek, vinařství Kraus, vinařství Lahofer, vinařství Maděřič, vinařství Málek, vinařství Mikrosvín, vinařství Nečas, vinařství Nechory, vinařství Sing Wine, vinařství Šebesta, vinařství Skalák, Zámecké vinařství Třebívlice, vinařství Zapletal a samozřejmě dovozce vín z Francie, firmu Bela Most.

Milovníci delikates si pak přijdou na své s „Itálií na stole“ a jejími provotřídními šunkami a sýry, dále budou k ochutnání kvalitní sýry z mlékárny v Braňanech či lahodné sladkosti z cukrárny U Radnice v Litvínově. K poslechu bude již tradičně hrát cimbálová kapela Jirkovák. 

P.I.