e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Vyhrajte lázeňský pobyt, tablet nebo smartphone!

publikováno: 17.10.2017, kategorie: Zajímavosti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Nový věrnostní program pro své zákazníky připravila Severočeská teplárenská, dodavatel tepla v Mostě. A začala ve velkém! V soutěži teď nabízí obyvatelům Mostu a Litvínova pobyt v lázních za 30 tisíc korun, tablet, mobilní telefon, lahůdky ze sýrárny nebo poukázky do restaurace.

Věrnostní program pro odběratele tepla v Mostě a Litvínově, tedy téměř všechny zdejší domácnosti, spustila teplárenská společnost po prázdninách. První, co nabídla zákazníkům, byly slevové kupóny například do Sportareálu Klíny, na hokejové zápasy HC Litvínov nebo na nákupy do sýrárny či e-shopu mall.cz. „Věrnostní program jsme připravili jako poděkování pro naše zákazníky, které chceme odměnit za dlouhodobé a pravidelné využívání našich služeb,“ prozradil ředitel Severočeské teplárenské Petr Horák.

„Aby zákazníci získávali naše nabídky pravidelně, stačí se do programu jednoduše zaregistrovat. Připravujeme nabídky výhodných nákupů pro celou rodinu,“ doplnila marketingová manažerka Radka Bišická.

Získání registrace, účast v soutěži a odběr dalších slevových poukazů přitom není ničím podmíněn. Stačí jen být zákazníkem teplárenské společnosti, tedy odbírat teplo z centrálního zdroje v Komořanech. „Vůbec nezáleží, že lidé nemají s naší firmou žádnou smlouvu a platí za teplo třeba svému bytovému družstvu. Soutěž je otevřená pro všechny naše odběratele,“ upozornila manažerka.

První nabídka teplárenské firmy je bombastická. Soutěž Cesta za teplem nabízí registrovaným zákazníkům šestnáct exkluzivních cen za více než 55 tisíc korun. Hlavní výhrou je ona cesta za teplem – čtyřdenní pobyt pro dvě osoby v teplických lázních v hodnotě třiceti tisíc korun. Další cenou je pak tablet, smartphone, reproduktory, powerbanka, dárkové kazety se sýry, poukázky do mostecké restaurace El Toro nebo na thajské masáže.

Co pro získání ceny musíte udělat? Na stránce www.vyhrajsteplem.cz vyplňte registrační údaje, nezapomeňte potvrdit registraci prostřednictvím e-mailu, kterým vám přijde, a pak jen pevné nervy a hodně štěstí při losování! Čas na registrace a tím i zapojení do soutěže máte do 30. listopadu. „Vylosování výherců soutěže proběhne 1. prosince v sídle společnosti Severočeská teplárenská, a. s.,“ informovala Radka Bišická.

P.I.

Ilustrační foto: Pixabay.com