reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Kampaň Žijeme Londýnem bude pokračovat v Mostě

publikováno: 17.4.2012, kategorie: Sport, autor: Alexandr Kliment

Sdílet: facebook twitter google+

Unikátní výstava olympijských fotografií, spanilé jízdy speciálního londýnského doubledeckeru i edukační program pro žáky základních škol se opět vracejí do Ústeckého kraje. Už potřetí sem totiž míří kampaň Českého olympijského výboru Žijeme Londýnem. V následujících dnech bude tentokrát v Mostu motivovat veřejnost k aktivní podpoře českých reprezentantů na blížících se Hrách XXX. olympiády v Londýně 2012 i olympijských idejí.

Projekt Českého olympijského výboru, nad nímž převzala záštitu Asociace krajů České republiky, odstartoval loni v květnu. V průběhu uplynulých deseti měsíců postupně zavítal některou ze svých součástí do všech regionů v zemi a dosud se do něj zapojilo více než 630 000 fanoušků.

Zástupci Ústeckého kraje nebudou chybět ani na olympijských sportovištích v Londýně 2012. Jistou účast na hrách má plavkyně Simona Baumrtová, B-limit, který mu může za jistých okolností zajistit start, splnil také její kolega Petr Bartůněk. V nadcházející kvalifikaci bude v Turecku usilovat o postup momentálně nejlepší český amatérský boxer Zdeněk Chládek v kategorii do 64 kg a s reprezentačním týmem se pokusí kvalifikovat i basketbalistka Tereza Pecková.

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ – MOST
Termín: 19. – 24. 4. 2012
Setkání s mládeží, autogramiáda: 20. 4. 2012, 10:30 hodin, náměstí Velké mostecké stávky
Sportovní hosté: Květa Pecková, Kateřina Neumannová

EDUKAČNÍ PROGRAM – MOST
Termín: 20. 4. 2012, 9-10 a 11-12 hodin, kino Kosmos
Sportovní hosté: Květa Pecková, Kateřina Neumannová