e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

V pekelných sklepích opět živí čerti

publikováno: 16.7.2015, kategorie: Pro děti, autor: Jaroslav Stejný

Sdílet: facebook twitter google+

O víkendu 18. a 19. července úštěcké pekelné sklepení pod bývalým hradem Úštěk znovu ožije a pekelné mocnosti tu budou provádět své rejdy. Kdo už někdy jejich „řádění“ zažil, ví, že o zábavu, legraci a nezapomenutelné zážitky nebude rozhodně nouze.

Kromě půvabné Mefisty se o vaše hříšné duše budou zajímat čerti a čertice z divadelního souboru z Nového Boru a těm největším hříšníkům dozajista připraví i nějakou tu „horkou“ chvilku. Ale bát se rozhodně nikdo nemusí! Cílem všech je pobavit nejen děti, ale i dospělé a docílit toho, že se do Muzea čertů budou návštěvníci rádi a často vracet.

A kdo ví – možná vás pozvou i na partičku. O co že se bude hrát? No přece o duši! A pokud byste se při hře zapotili, máte možnost se zchladit u jezera Chmelař, kde se v tyto dny koná již tradiční akce Piráti na jezeře, o níž se dočtete ve středečních Tipech na víkend.

Prohlídky začínají každou celou hodinu od 10,00 do 16,00 hodin, prohlídka trvá přibližně 45 minut. Vstupné pro dospělé 80 korun, pro děti 50 korun.