e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Halina Pawlowská pobaví diváky v Žatci

publikováno: 16.1.2018, kategorie: Divadlo a film, autor: Karel Fiala

Sdílet: facebook twitter google+

Do Žatce dorazí ve čtvrtek 25. ledna populární spisovatelka, scénáristka a moderátorka  Halina Pawlowská. Přiváží s sebou svou one women show „Chuť do života“, v níž zábavnou formou mluví o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují, abychom se jim společně smáli. 

Halina Pawlowská je nejznámější a nejčtenější současnou českou spisovatelkou. Je autorkou mnoha knih, scénářů k filmům či televizním seriálům. Za scénář k filmu Díky za každé nové ráno obdržela Českého lva a její scénář zvítězil v celosvětové soutěži o nejlepší postsocialistický scénář vyhlášené nadací Sundance Roberta Redforda. Scénář k filmu Vrať se do hrobu vyhrál v soutěži o nejlepší československý scénář v roce 1990. Halina Pawlowská vymyslela a zrealizovala několik nových televizních formátů, které se všechny uplatnily na televizních obrazovkách a patřily k nejpopulárnějším televizním pořadům. Je autorkou společenského magazínu V žitě, pořadu o reklamách Dokonalé štěstí, cestopisu Zanzibar a talk show Banánové rybičky. 

Pořad, který vás prostě pořádně pobaví, začíná v žateckém divadle od 19,00 hodin. Lístky jsou v prodeji v pokladně žateckého divadla.