e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Adventní Speciál magazínu www.e-region.cz začíná!

publikováno: 15.11.2015, kategorie: Zajímavosti, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

Vánoce s magazínem www.e-region.cz - to nejsou žádné tipy na kvalitní čisticí prostředky a zlevněné dárky! S naším adventním speciálem si můžete užít opravdové adventní chvíle - na trzích, koncertech, při tvůrčích dílnách a na svátečních výstavách. Od zítra vám začneme nabízet tolik akcí, že si určitě vybere každý.

Dva týdny před začátkem Adventu startuje na stránkách regionálního volnočasového magazínu www.e-region.cz Speciál Advent a Vánoce 2015. V následujících týdnech bude přinášet zajímavé tipy na adventní a vánoční akce z Mostecka, Teplicka, Lounska a Chomutovska, nakoukneme také do dalších míst Ústeckého kraje a nebudou chybět ani tipy ze Saska.

První na řadě budou samozřejmě rozsvěcení vánočních stromů, naplánované ve většině měst na první adventní víkend. Zmapujeme předvánoční trhy, pozveme na adventní koncerty a podíváme se na vánoční výstavy. Pro tvůrčí typy nevynecháme ani dílny, kde bude možné vyrobit si hezké dekorace nebo dárky, a nabídneme vám i možnost zazpívat si vánoční písně v opravdovém sboru.

Přejeme vám krásný adventní čas, plný pohody a vánoční atmosféry.