reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Děti zabaví před prázdninami kadaňské muzeum

publikováno: 15.6.2014, kategorie: Pro děti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Týden plný výletů nabízí před prázdninami muzeum v Kadani pro děti ve věku 7 až 12 let. Čekají je výlety na zajímavá místa po Kadani a okolí. Program je připraven od 23. do 27. června, vždy od půl osmé ráno přibližně do pěti odpoledne.

V pondělí prozkoumají, co se skrývá v kadaňském muzeu a podívají se i na kadaňský hrad nebo baštu, v úterý se vydají do zooparku v Chomutově, kde je čekají teambuildingové aktivity a ekohry a výukový program v Ekocentru. Ve středu pojedou na Červený Hrádek, kde si projdou pohádkovou expozici, a podívají se i do jirkovského podzemí, ve čtvrtek se výprava podívá do kláštereckého zámku a tamní vyhlídkové věže a zpátky do Kadaně kolem Ohře. V pátek pak mohou výletníci zdolat legendární stolovou horu Úhošť a na závěr celého týdne bude opekání buřtů v klášterní zahradě.

Cena je 1 000 Kč/týden nebo 250 Kč/den (v ceně jízdné, vstupy, oběd, svačina, dohled). Přihlášky na email sil@kultura-kadan.cz nebo telefon 775 035 962.

Další příměstské tábory pro děti s velmi zajímavých programem od historie, přes divadlo až po hru na kytaru, připravuje Kulturní zařízení Kadaň nebo Městské muzeum na červenec a srpen. Informace o nich najdete na webu www.kultura-kadan.cz.