Program zahájení lázeňské sezóny v Teplicích
publikováno: 15.5.2007, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: Kateřina Táborská
Sdílet:
Největší kulturní událost roku v Teplicích se blíží. 853. lázeňská sezóna bude zahájena
26. a 27.května. Přestože nejde o výročí kulaté, hrát se bude opět na mnoha scénách. Uslyšíte třeba No name, Annu K., Michala Pavlíčka, Evu Pilarovou, skupinu Divokej Bill a mnoho dalších. Uvnitř program!
Program se opět odehrává na mnoha scénách celých Teplic, zejména v okolí zámeckého parku a zámku samotného, dále také u domu kultury. K vidění a slyšení bude vše, nejrůznější hudební žánry, zábava pro děti, stánky a řemesla. Vstupné se v Teplicích žádné neplatí.
Lázeňská sezóna bude slavnostně zahájena v sobotu dopoledne a v sobotu po desáté je připraven ohňostroj.
Vzhledem k rozsahu programu může docházet ke změnám.
Pátek 25. května
Zimní stadion
20.00 Pražský výběr II – koncert (od 18.00 hodin autogramiáda)
Regionální muzeum Teplice
17.00 „Hasiči jednou, stříkačku vezou“ “ aneb 140 let hasičského sboru v Teplicích.
19.00 Teplická muzejní noc - již potřetí bude veřejnosti zpřístupněn teplický zámek s jeho expozicemi včetně románské krypty. Připraven je též bohatý doprovodný program, podrobnosti v samostatné pozvánce.
Sobota 26. května
Velká scéna
13.00 Blaq Mummy
14.30 Horkýže Slíže
16.00 Švihladlo
17.30 November 2nd
19.00 Gába Al Dhába
21.00 No Name
Malá scéna
14.00 Njorek
15.30 Vlasta Třešňák Band
17.00 České Srdce
18.15 Karel Kahovec & George Beatovens
19.45 Blue Effect
21.15 Anna K.
Oddechová scéna
13.30 Shannon
15.00 Luboš Pospíšil & Bohumil Zatloukal
16.30 Jan Spálený & ASPM
18.00 Vera Love & George Kay Band (USA)
19.30 Gulo Čar
21.00 Eva Pilarová
Severní scéna
9.30 Zlá krev
11.30 CZ Menu
13.15 Ištwán, ale kde?
14.45 Noční klid
16.15 Diagnóza 300
18.00 Faces + Milan Drobný
19.30 Grock
21.00 Kozatay
Lázeňská scéna
9.00 DDM
12.30 Hudba ústřední armády ČR
14.00 Doubravanka
15.30 Öves soubor
17.00 Knezaplacení
18.30 Revival Laďka Kozderková
20.00 Staropražský kabaret
Náměstí Svobody
11.00 slavnostní zahájení 853. Lázeňské sezóny - průvod ke svěcení pramenů Kolostujovy kašny
22.22 Slavnostní ohňostroj
Kolonáda u Domu kultury
9.00 XV. Velké porcelánové trhy
8.30 TK Rytmus Roudnice nad Labem
10.00 Rozjeďte to pro dobrou věc - charitativní akce
15.00 exhibice jezdců BMX kol na speciální instalované překážce
16.00 a 17.30 Módní přehlídky
Krupská ulice
10.00 - 18.00 - etnická hudba z Ekvádoru, orientální tanec, žongléřská show, cvičení na trampolíně, věštění, malování na tělo, loutkoherecká skupina, flašinetář, živé sochy, klaun a další
20.00 V. Mužík - ohnivá show
Divadelní park
celý den – řemeslný trh s ukázkami
Zámecké náměstí
9.00 Přehlídka historické a současné požární techniky u příležitosti 140. výročí založení hasičského sboru města
Zámecká zahrada (za casinem)
9.00-18.30 22. ročník sportovního setkání vozíčkářů, zdravotně a mentálně postižených dětí mládeže.
Zámecká zahrada – za obřadní síni
9.00 Salesiánské středisko - lanové aktivity, vědomostní a poznávací hry pro děti, Junák
14.00 zábavný koutek pro děti, soutěže, malování, sportovní aktivity, ukázky bojových sportů aikido, judo a karate
Zámecká zahrada
celý den XI. Čaj pro Teplice - čajové ochutnávání a batikování
9.30-16.00 Exhibiční jezdecké soutěže
10.45-11.15 Ukázky parkurového skákání dětí Jezdeckého klubu
13.30-14.30 Parkurové skákání mini-maxi, skok mohutnosti
14.00 ukázkové cvičení tai-chi chuan
10.00-18.00 akční malba, výstava, živá hudba
14.00 Chléb a hry - performance
Šanovský park
8.00-17.00 Ukázka vaření maďarského guláše spojená s ochutnávkou, hraje maďarská lidová hudba
10.00 Veřejný závod v jízdě na kolečkových bruslích
10.00 ukázkové cvičení tai-chi s vějířem.
Českobratrská ulice
13.30 a 15.00 Mezinárodní in-line závody
Gymnázium
10.00 prohlídky Beuronské kaple
21.00 Son et lumiere RE - nezapomenutelná iluze tvořená souhrou architektury, beuronských maleb, hudby, světla a návštěvníků
neděle 27. května
Velká scéna
14.00 Glanc
15.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
15.30 Brutus
16.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
17.00 Abraxas
18.30 Kamil Střihavka & Leaders
20.00 Divokej Bill
Malá scéna
13.30 Nervana
14.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
15.00 Smokie revival & Suzi Quatro
16.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
16.30 Nightwish revival
18.00 Metallica revival
19.30 Ozzy Osbourne revival Praha
Oddechová scéna
9.00 DDM
13.00 Jiří Jirmal Quartet - J. Jirmal, P. Dvorský, D. Schneebaum, V. Žižka
14.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
14.30 Highway 61
15.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
16.00 Michal Pavlíček & Bára Basiková
17.30 Tonny Blues Band & Juwana Jenkins
19.30 Tonya Graves & New Orchestra of dreams Štěpána Smetáčka
Severní scéna
11.45 Spolčení hlupců
12.45 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
13.15 1202 Station
14.15 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
14.45 Naspěch
16.15 Trilobit
17.45 Headline
19.15 Mewa
Lázeňská scéna
9.30 Základní umělecké školy Žatec, Bílina
11.30 Fajanka
13.00 Gosplain
14.00 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
14.30 Clarinet Society
15.30 Lázeňská je naše - pěvecká soutěž
16.00 Big Band Zdeňka Tölga Chomutov
17.30 Josef Zíma, Yvetta Simonová
Krupská ulice
10.00 - 18.00 - etnická hudba z Ekvádoru, orientální tanec, žongléřská show, cvičení na trampolíně, věštění, malování na tělo, loutkoherecká skupina, flašinetář, živé sochy, klaun a další
Divadelní park
celý den – řemeslný trh s ukázkami
Zámecké náměstí
9.00 Přehlídka historické a současné požární techniky u příležitosti 140. výročí založení hasičského sboru města
Zámecká zahrada (za casinem)
10.00 soutěže pro děti, prezentace zájmové činnosti DDM Teplice
Zámecká zahrada – za obřadní síni
14.00 zábavný koutek pro děti, soutěže, malování, sportovní aktivity, ukázky bojových sportů aikido, judo a karate
Zámecká zahrada
celý den XI. Čaj pro Teplice - čajové ochutnávání a batikování
9.30-16.00 Exhibiční jezdecké soutěže
10.45-11.15 Ukázky parkurového skákání dětí Jezdeckého klubu
13.30-14.30 Parkurové skákání mini-maxi, skok mohutnosti
14.00 ukázkové cvičení tai-chi chuan
Českobratrská ulice
10.00 a 12.00 Mezinárodní in-line závody
Gymnázium
10.00 prohlídky Beuronské kaple
Kolonáda u Domu kultury
10.00 Rozjeďte to pro dobrou věc- charitativní akce
11.00 Street Show
12.00 Hra se zahradními šachy s mezinárodním velmistrem J. Votavou
16.00 a 17.30 Módní přehlídky
Zajímavá místa v regionu
Další články v této kategorii
Další články za poslední období