e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Ještě dva týdny můžete soutěžit o lázeňský pobyt, tablet nebo smartphone!

publikováno: 13.11.2017, kategorie: Zajímavosti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Soutěž o neuvěřitelné ceny, které pro své zákazníky v rámci nového věrnostního programu připravila Severočeská teplárenská, stále běží. Ještě dva týdny se můžete registrovat a vyhrát třeba pobyt v lázních za 30 tisíc korun, tablet, mobilní telefon, lahůdky ze sýrárny nebo poukázky do restaurace.

Možnost připojit se k soutěži na www.vyhrajsteplem.cz skončí 30. listopadu a poté dozvíme jména těch, kteří vyhrají ceny za více než 55 tisíc korun. Hlavní výhrou je ona cesta za teplem – čtyřdenní pobyt pro dvě osoby v teplických lázních v hodnotě třiceti tisíc korun. Další cenou je pak tablet, smartphone, reproduktory, powerbanka, dárkové kazety se sýry, poukázky do mostecké restaurace El Toro nebo na thajské masáže.

Věrnostní program pro odběratele tepla v Mostě a Litvínově, tedy téměř všechny zdejší domácnosti, připravila teplárenská společnost jako poděkování pro své zákazníky. Soutěží nabídka rozhodně nekončí a Severočeská teplárenská chystá pro zákazníky zajímavé nabídky výhodných nákupů pro celou rodinu. „Spolupracujeme například se Sportareálem Klíny, HC Litvínov, mosteckou sýrárnou či e-shopem mall.cz. Nově budeme nabízet slevy na zábavné aktivity jako únikovou hru v Chomutově, akce na Klínovci, bowling na Benediktu či squash v Mostě. Jedině registrací do programu mohou zákazníci získat naše další nabídky,“ vysvětlila marketingová manažerka firmy Radka Bišická.

Registrace, účast v soutěži a odběr dalších slevových poukazů přitom není ničím podmíněn. Stačí jen být zákazníkem teplárenské společnosti, tedy odbírat teplo z centrálního zdroje v Komořanech. „Vůbec nezáleží, že lidé nemají s naší firmou žádnou smlouvu a platí za teplo třeba svému bytovému družstvu. Soutěž je otevřená pro všechny naše odběratele,“ upozornila manažerka.

Postup je jednoduchý. Na stránce www.vyhrajsteplem.cz vyplňte registrační údaje, nezapomeňte potvrdit registraci prostřednictvím e-mailu, kterým vám přijde. Pak už můžete očekávat zajímavé nabídky a informace o teplárenské společnosti a budete-li mít štěstí, pak i jednu z cen v soutěži.