reklama Tipy na víkend
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

United Energy podpoří hudební festival na Benediktu

publikováno: 12.5.2022, kategorie: Zajímavosti, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Generální ředitel společnosti United Energy Milan Boháček a primátor města Mostu Jan Paparega stvrdili svými podpisy oblasti spolupráce pro tento rok. Prostřednictvím již 19. dodatku o spolupráci věnovala teplárenská společnost městu, stejně jako v předchozích letech, půl milionu korun.

„Zástupci obou stran se letos dohodli na třech oblastech podpory a to vzdělávání, sociální oblasti a oblasti kultury a volného času obyvatel. Právě posledně jmenovaná sféra netradičně ukrojí největší koláč z poskytnutého daru - více jak 260 tisíc korun," komentovala výsledek dohody Miloslava Kučerová, tisková mluvčí teplárenské společnosti.

Největší položkou je podpora hudebního festivalu Benedikt Music Open 2022 ve výši 150 tisíc korun. Částku 115 tisíc obdrží Domov pro seniory A. Dvořáka na zakoupení průmyslové myčky na černé nádobí, 70 tisíc bude poskytnuto Podkrušnohorskému muzeu na jeho provoz. Téměř 80 tisíc poputuje do školství, konkrétně na nákup 3D tiskárny pro ZUŠ Moskevská a vybavení zahrady 4. MŠ v Mostě.