e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Žatecké divadlo doporučuje: Každému psychoterapeuta

publikováno: 12.3.2019, kategorie: Divadlo a film, autor: Karel Fiala

Sdílet: facebook twitter google+

Návštěvníci žateckého kulturního stánku se mohou těšit v pondělí 18. března na novou činoherní komedii Každému jeho psychoterapeuta. Co se může přihodit, když se zlodějíček vetře do  psychoterapeutické ordinace a je vpuštěn na pacienty? Co se stane, když začne léčit 'selským' rozumem?

Psychoterapie je stále vyhledávanějším oborem. Vedle seriózních psychoterapeutů se objevuje i nemálo šarlatánů. A právě do tohoto prostředí zabloudí Felix, zlodějíček pracující v obchodních domech. Muž, který se ve svém pohnutém životě může prokázat i studiem několika semestrů veteriny. Felix - podvodníček s otevřeným srdcem a s nesmírnou pohotovostí. A tak se Felix stává kavalírem neurotiků, který připomíná starou medicinskou moudrost: existenci uzdravující síly člověčenství. Že si při tom i Felix přijde na své, to je věcí cti - ale vlastně je to vedlejší. Na své si ale rozhodně přijde především publikum. Představení začíná v žateckém divadle od 19,00 hodin. Vstupenky jsou již v prodeji v pokladně divadla.  

Postavy a obsazení: Felix Golman - Braňo Polák, slečna Anděla - Eva Decastelo, paní Bestiová - Uršula Kluková / Hanka Sršňová, slečna Ferrari - Barbora Mottlová, Appelhans - Václav Upír Krejčí / Martin Pošta, doktor David - Lukáš Toman Paclt, pan Mýval - Pavel Procházka, hlas moderátora v rádiu - Jiří Xaver Veselý.