e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Czech Fashion Week 2018 nadchne Karlovy Vary i Teplice

publikováno: 11.6.2018, kategorie: Slavnosti a festivaly, autor: Tomáš Prchal

Sdílet: facebook twitter google+

Prestižní přehlídka módy Czech Fashion Week 2018, která se uskuteční nejdříve 16. června v Karlových Varech a o týden později 23. a 24. června v Teplicích, nabídne nové styly či módní trendy a představí podnikání v oblasti módy, designu a umění.

V karlovarském hotelu Pupp se představí se svými autorskými kolekcemi takové osobnosti české i zahraniční módy jako je Debbie Brown, Anna Tejklová, Gabriela Giotto, značka Werso Jiřiny Matoušové, Giani Galal, Alice Abraham a Osmany Laffita. Skvělý víkend s módou v Karlových Varech si můžete užít společně s lázeňským pobytem v některém z karlovarských hotelů. 

Na lázeňské kolonádě v Teplicích loni projekt překvapil skvělou atmosférou, diváckou kulisou i perfektní organizací. Ocenilo to několik tisícovek přítomných diváků či primátor města a místopředseda Senátu ČR Jaroslav Kubera. Letos se zde návštěvníci akce mohou těšit na návrháře jako je Olga Rusakova, Jaroslava Procházková, Jiří Moravec, značku Fashion Island, Tatianu a již zmíněné velké osobnosti vystupující v Karlových Varech.

V evropském měřítku ojedinělý maraton módy připravil se svým týmem Ing. Jiří Morštadt s vydavatelskou skupinou European Press Holding a.s. a European Fashion Agency. „Přehlídka aktuální módy byla inspirována realizací našich vlastních projektů Miss Czech Press, TOP MODEL OF THE YEAR, ale také soutěží krásy Miss Slovenska či Miss Yalta, stejně jako spoluprací s ikonami světové módy Blankou Matragi, šéfredaktorkou skvělého magazínu MERCURYS´ Way Olgou Rusakovou a dalšími předními osobnostmi ve světě módy, modelingu a stylingu,“ řekl Jiří Morštadt.

Článek obsahuje P.I.