reklama Tipy na víkend
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Prázdniny s florbalem nebo na vodě nabízí chomutovský Perkmon

publikováno: 11.3.2021, kategorie: Sport, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Pro děti z Chomutovska, které holdují sportu, chystá Perkmon academy dva letní tábory. S rychlostní kajakářkou Vandou Hrbkovou vyrazí na vodu a s mistrem ČR ve florbale Karlem Šantorou si užijí tréninkový kemp.

Perkmon academy z Chomutova tvoří bývalí i aktivní sportovci a trenéři, kteří několik let připravují pro děti sportovní vyžití. "Naše akademie je perfektní pro děti, které žijí sportem a chtěly by se něčemu přiučit, ale také pro děti, které mají rády nejrůznější sporty, soutěže, hry a chtějí prožít suprové prázdniny s novými kamarády a skvělou partou trenérů," říká florbalový gólman Karel Šantora.

Pro letošní léto chystá tým dva tábory. V červenci se koná příměstský vodácký tábor v loděnici kanoistického oddílu SC80 Chomutov, který vede již poosmé rychlostní kajakářka Vanda Hrbková. Vodácký týden je určen pro děti od 7 do 11 let a probíhat bude v týdnu od 26. do 30. července.

perkmon_academy_tabor_2.jpg

Čtvrtý ročník Florbalové akademi Perkmon, který bude probíhat do 9. do 13. srpna, bude letos v novém formátu jako polokemp. Tedy část dní bude probíhat jako klasický příměstský tábor a část stráví děti společně. O děti se bude starat osm trenérů a kromě sportu nebudou chybět ani vodní radovánky, hry a návštěvy osobností českého sportu. Sportovat budou děti v ZŠ Akademika Heyrovského v Chomutově a přespávat poté v chomutovské Hřebíkárně. Přihlášky na tábory jsou k dispozici na webu www.perkmonacademy.cz.

Pro letošní zimu plánovala Perkmon Academy také kurzy běžeckého lyžování pro děti, které se však kvůli vládním restrikcím uskutečnil nemohly.

Foto: Perkmon Academy.