e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Kadaň připravuje další komentované výlety na elektrokolech

publikováno: 11.2.2021, kategorie: Sport, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Po úspěchu povánočních projížděk na kole okolím Kadaně chystá města další komentované výlety. Začnou na konci února a budou pokračovat celý březen vždy o víkendech. S průvodcem Petrem si můžete projet na elektrokolech okolí královského města.

První vyjížďky se konaly po vánočních svátcích a měla velký úspěch. Kadaň se proto rozhodla je pořádat pravidelně. "Vezmeme vás na místa známá i neznámá, obohatíme vás o zajímavé informace a samozřejmě se postaráme o to, abyste si den s námi co nejvíce užili," vysvětlují pořadatelé.

První výlet se koná 27. února a poté každou sobotu a neděli až do 28. března. Sraz je vždy v 10,00 hodin před Turistickým informačním centrem v Kadani. Projížďka trvá asi tři hodiny a zahrnuje i zastávku na občerstvení. Cena vyjížďky je je 390 korun. a zahrnuje i půjčení elektrokola. Pokud máte vlastní, cena se snižuje na 200 korun. "Trasa je přizpůsobena pro skupiny s elektrokoly, proto není možné se zúčastnit na běžném kole," upozorňuje Hana Skýbová, na jejíž adresu skybova@kultura-kadan.cz se můžete obracet v případě zájmu či dotazů. 

Ilustrační foto: Gorigoli1124 z Pixabay.