e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

SVČ Most hostí mezinárodní mistrovství ČR ve stolních hokejích

publikováno: 9.10.2019, kategorie: Sport, autor: Jakub Hasil

Sdílet: facebook twitter google+

Po třech letech bude mostecké Středisko volného času opět hostit vrcholný mezinárodní turnaj stolního hokeje. Pod souhrnným a již tradičním názvem United Energy Víkend stolního hokeje se zde ve dnech 11. až 13. října odehraje pět turnajů ve třech stolních hokejích.

V pátek dopoledne odstartuje celý program billiard-hockeyovým turnajem nižší kategorie o Pohár StarColor. Páteční podvečer bude vyhrazen United Energy Czech Open v air-hockeyi. Hlavním soutěžním dnem pak bude sobota a v něm především United Energy Czech Open v billiard-hockeyi šprtci. Stejný název nese i turnaj v táhlovém hokeji Chemoplast. Víkendové klání uzavře v neděli týmová soutěž o Pohár WTHA v billiard-hockeyi šprtci. 

Pořadatelům již potvrdili svou účast polští, slovenští a ruští hráči. Premiérově se na turnaji v České republice představí Baskové, naopak do Mostu pravděpodobně nedorazí zástupci švédského stolního hokeje. Startovní listiny turnajů se ještě mohou rozrůst. Čeká se např. na rozhodnutí Maďarů a Němců, ale také na výsledek vízové procedury pákistánské reprezentace. Hodně pestré pak bude složení českých účastníků. Zatímco v pátek se zřejmě představí hlavně mladí hráči z Mostecka, v sobotu by měla nastoupit i většina domácí špičky. S výjimkou nedělní soutěže družstev si může přijít zahrát prakticky kdokoli. Vítáni jsou i fanoušci stolního hokeje či jednotlivých účastníků.

Program soutěží:

Pátek 11. 10. 2019 od 9,00 hodin - Pohár StarColor – billiard-hockey šprtec, od 17,00 hodin - United Energy Czech Open – air-hockey

Sobota 12. 10. 2019 - United Energy Czech Open - od 10,00 hodin - billiard-hockey šprtec, od 18,00 hodin - táhlový hokej Chemoplast

Neděle 13. 10. 2019 od 10,00 hodin - Pohár WTHA (družstva) – billiard-hockey šprtec

Foto: archiv BHC Most.