e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Soutěžní léto: Zážitky na dosah se Severočeskou teplárenskou

publikováno: 9.7.2018, kategorie: Zajímavosti, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

S létem přináší Severočeská teplárenská svým zákazníkům nové zážitky a služby, kterými si můžete zpříjemnit léto. Od července do září můžete získat slevové poukazy na vyhlídkové lety, jízdy na vodních lyžích nebo bobové dráze. A pro naše čtenáře má navíc skvělou cenu – mobilní telefon značky Huawei. SOUTĚŽ SKONČILA.

Být zákazníkem Severočeské teplárenské se vyplatí, hned několikrát. V první řadě jsou to spolehlivé dodávky tepla a teplé vody za přijatelnou cenu, které od firmy obyvatelé Mostu a Litvínova očekávají. Neméně podstatná je ochrana životního prostředí, neboť velký kogenerační zdroj energie je mnohem menším znečišťovatelem než stovky lokálních topenišť. Že ale zákazníci teplárenské společnosti mohou získat i něco navíc, dokazuje nový věrnostní program.

„Věrnostní program pro zákazníky jsme odstartovali vloni na podzim. Jeho cílem je především poděkování našim zákazníkům, které chceme odměnit za dlouhodobé a pravidelné využívání našich služeb,“ vysvětlil ředitel Severočeské teplárenské Ing. Petr Horák. Společnost připravila pro obyvatele Mostu a Litvínova velkou soutěž Cesta za teplem s cenami za více než 55 tisíc korun. Ve spolupráci s mnoha partnery pak pravidelně zákazníkům a jejich rodinám přináší slevové kupóny na nákupy nebo služby a zábavu. Informace o Severočeské teplárenské včetně nápovědy k soutěžní otázce najdete na webu www.setep.cz.

Nyní od července do září mohou zákazníci získat třeba slevu na vyhlídkový let, na celodenní jízdné na vodních lyžích nebo wakeboardu v Chomutově, na stolní tenis či badminton v Mostě, na vstup do Podkrušnohorského technického muzea či zdarma jízdenku na bobovou dráhu. Slevové kupony potěší i milovníky aut, protože zahrnují jednak slevu na závody trucků, tradiční vrchol závodní sezóny na Autodromu Most, či kurzy bezpečné jízdy. A pokud využijete prázdniny k vylepšování svého domu či bytu, bude se vám hodit sleva na sortiment firmy StarColor.

Pokud ještě nepatříte mezi ty, kterým slevové kupóny chodí, stačí se zaregistrovat na webu http://setep.cz/vernost.

SOUTĚŽ:

Od: 9. 7. 2018

Do: 15. 7. 2018

Otázka: Kde se konaly letošní Komořanské dětské hry?

Cena: Mobilní telefon značky HUAWEI P9 lite 2017

Jak hrát: Přejděte na facebookový profil magazínu e-region.cz, dejte mu like a v soukromé zprávě (abyste nenapovídali ostatním) pošlete správnou odpověď. Pokud nemáte facebookový účet, zašlete odpověď na adresu obsah@e-region.cz.

Kompletní pravidla a pokyny, jak soutěžit, najdete v článku Soutěžní léto: Jak hrát?