e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Prázdninová miniškola sportu v Chomutově nabízí osm termínů

publikováno: 7.4.2016, kategorie: Pro děti, autor: Pavlína Skopová

Sdílet: facebook twitter google+

I v té části prázdnin, kdy zůstávají v Chomutově, si mohou školáci užít spoustu zábavy. Pro děti, které rády tráví svůj volný čas aktivně, je tu oblíbená Prázdninová miniškola sportu – čtyři červencové a čtyři srpnové pětidenní cykly nabité sportem i jinými zážitky. Program nabídne ve dvou týdnech i aquasvět.

Účastníci miniškoly sportu mohou vždy od pondělka do pátku navštívit různé sportovní a rekreační areály v okolí. Čekají na ně Aquasvět, Podkrušnohorský zoopark, Kamencové jezero, areál ploché dráhy na Domovině, chomutovská sportovní hala a atletický stadion a jirkovská lezecká aréna. 

Cena, v níž je zahrnuto stravování a vstupné do všech areálů, činí 350 korun za den, přičemž je možné přihlásit se na jeden nebo na pět dní (1 750 Kč), v prvním běhu i na tři dny (1 050 korun). Přihlášky je možné podávat v Městské sportovní hale Chomutov v Mánesově ulici denně od 9,00 do 19,00 hodin.

Pestrý program na dva prázdninové týdny připravili také v Oddychovém a relaxačním centru Aquasvět. Od pondělí do pátku 11. až 15. července a 15. až 19. srpna na ně čekají ve vodním areálu různé soutěže a hry ve vodě, pobyt na všech atrakcích pod dohledem školených instruktorek, kvízy se sportovní tématikou, motivační a relaxační hry a také výuka plavání. Děti od šesti do patnácti let je možné přihlásit na celý pětidenní kurz nebo na jednotlivé dny. 

Cena 350 korun za den zahrnuje kurzovné, oběd a svačinu a pitný režim. Bližší informace získají zájemci na telefonních číslech 474 651 154 nebo 775 942 426, případně na internetových stránkách www.kultura-sport.cz.