reklama 300 turistických cílů na jednom místě
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Stop and Stay: Dnes začíná nový Speciál věnovaný turistice

publikováno: 7.4.2014, kategorie: Turistika, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

Dnešním dnem startuje na stránkách www.e-region.cz Speciál, věnovaný konferenci cestovního ruchu Stop and Stay. Tu bude letos poprvé hostit Žatec a také se jejím partnerem poprvé stal náš magazín. V následujících týdnech vás ve Speciálu seznámíme s mnoha atraktivními turistickými destinacemi, které se přijedou na konferenci představit.

Pátý ročník konference cestovního ruchu se přesunul z Litoměřic do Chrámu chmele a piva v Žatci. Konference proběhne 24. a 25. dubna a své destinace a turistické nabídky přijedou představit pořadatelé z Dolního Poohří, Krušnohoří a vzdálenějších míst. To nejzajímavější z programu najdete v článku Konference v Žatci představí zajímavé lokality Dolního Poohří

V následujících dnech vám postupně představíme jak zajímavé turistické lokality, které se budou na konferenci prezentovat, tak osobnosti, které je budou v Žatci zastupovat. Mezi prvními bude třeba kadaňské Nábřeží Maxipsa Fíka, rekultivace vytěžených jam Severočeských dolů a jejich turistická atrakce v Březně či zajímavý projekt Povodí Ohře na naučnou stezku a infocentru na Flájích.