e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Centrum Benedikt Most rozjíždí další sezónu koncertů

publikováno: 6.9.2018, kategorie: Hudba, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Během prázdnin mostecké Centrum Benedikt připravovalo další sérii koncertů, které si už před prázdninami získaly velkou oblibu. Můžete se těšit na spoustu zahraničních umělců různých žánrů. První startuje v pondělí 10. září, kdy dorazí bluesový zpěvák Chris Bergson.

Poprázdnivovou sérii vystoupení odstartuje hudebník z New Yorku, umělec a kytarový bluesový zpěvák se zastřeným a charismatickým hlasem Chris Bergson. Rodák z Manhattanu který byl v roce 2015 uveden do síně slávy (New York Hall Fame) a který doprovázel na velkých koncertech v USA jazzové a bluesové hvězdy jako jsou B.B.King, Norah Jones, John Hammond, Etta James, Levon Helm a spousty dalších zvučných jmen. Chris Bergson letos zahraje svou taneční směs v centru Benedikt v rytmech rocku, amerického blues, jazzu a soulu. Koncert začíná v pondělí 10. září v 19,00 hodin. Vstupenky lze zakoupit na místě za 220 Kč.

V dalších koncertech si na své přijdou milovníci hudebních stylů z oblasti rocku, soulu, bluesu a spousty dalších hudebních žánrů.