e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Soutěžní léto: Jak hrát?

publikováno: 6.7.2018, kategorie: Zajímavosti, autor: Kateřina Táborská

Sdílet: facebook twitter google+

Mobilní telefon, soukromá prohlídka muzea, vstupenky na Czech Truck Prix nebo výlet s Offroadsafari. To všechno na vás čeká během prázdnin. Připravili jsme pro vás na červenec a srpen sérii soutěží s cenami od našich partnerů. O co se bude během léta hrát? Jak na to? Vše důležité se dozvíte zde.

První soutěž se společností Severočeská teplárenská začne v pondělí 9. července. Dále se můžete těšit na krásnou knihu a soukromou prohlídku chomutovského muzea, výlet s týmem Offroadsafari, vstupenky na minigolf a 3D bludiště v korunách stromů v Oseku a další ceny. Sledujte stránky www.e-region.cz nebo náš facebook.

Pravidla soutěže:

Kdy?

Soutěže poběží každý týden od 9. července, vždy od pondělí do neděle. Soutěž začíná vždy v pondělí v 0,00 hodin, a končí v neděli ve 24,00 hodin.

Jak na to?

Vaším úkolem bude odpovědět na soutěžní otázku, uvedenou u článku našeho partnera. Postup je jednoduchý – stačí přejít na facebookový profil magazínu e-region.cz, dát mu like a v soukromé zprávě (abyste nenapovídali ostatním) poslat odpověď. Pokud nemáte facebookový účet, zašlete odpověď na adresu obsah@e-region.cz. 

Výhra?

Po vylosování budeme výherce kontaktovat a domluvíme s ním předání výhry.

Kdo?

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci partnera, který poskytl cenu do soutěže.

Osobní údaje?

Vaše osobní údaje ve formátu jméno a e-mailová adresa nebo facebookový profil shromažďujeme pouze po dobu trvání soutěže. Po každém vylosování budou tyto údaje vymazány. Při odpovědi prostřednictvím facebookového profilu shromažďuje a zpracovává vaše osobní údaje společnost Facebook. V případě výhry budou vaše kontaktní údaje, které nám poskytnete, předány třetí straně, tj. poskytovateli výhry, a po předání výhry tyto údaje odstraníme ze své databáze. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s tímto postupem.