e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Do Bezděkova se vrací Mistrovství ČR offroadů

publikováno: 5.4.2019, kategorie: Sport, autor: Karel Fiala/redakce

Sdílet: facebook twitter google+

Po roční odmlce se vrací do Bezděkova na Žatecku soutěž Mistrovství ČR v Offroad trialu. Navíc po loňském úspěchu se pojede taky Czech offroad trophy. Pořadatelé tak očekávají rekordní množství posádek z celé Evropy. Offroadový víkend se koná 12. až 14. dubna a odstartuje v pátek na žateckém náměstí.

Slavnostní start Offroad Trophy se bude konat v pátek 12. dubna od 15,00 hodin na náměstí Svobody v Žatci. Návštěvníci uvidí start vozů z rampy s VIP osobnostmi a modelkami, prezentaci posádek a prohlédnou si závodní auta. Vystoupí mažoretky, skupina Trik Petra Brehma a Zuzana Bubílková s Moto Bubu Show. Vzpomínat se bude též na žateckou motoristickou soutěž Chmelová šiška.

Ještě v pátek večer od 20,00 hodin do půlnoci se pojede Czech Offroad Trophy - Noc dlouhých světel na závodišti Perč Žatec. Doprovodný program zajistí od 18,00 hodin bigbeatová kapela.

V sobotu 13. dubna se pak pojede po celý den jak mistrovství ČR, tak Czech Offroad Trophy v areálu u rybníka a lesích v prostorách za závodištěm. Od 17,00 hodin je připraven ještě speciál "pro fajnšmekry a od 20,00 hodin se pak pojedou dvě offroad výběrové sekce. V doprovodném programu od 18,00 hodin vystoupí kapely Hlahol, Schlak a další. Po celý den bude připraven dětský koutek a vyhlídkové jízdy bojovým vozidlem pěchoty BVP „Perč“.

V neděli 14. dubna se v areálu v Bezděkově jede ještě od 9,00 hodin offroad trial sekce a na 16. hodinu je plánováno slavnostní vyhlášení výsledků. Pořadatelem akce je Offroad Team Klemo, na jehož webu můžete získat další informace.