e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Začínají promítat první letní kina

publikováno: 3.6.2021, kategorie: Divadlo a film, autor: redakce

Sdílet: facebook twitter google+

V Teplicích, Žatci a v Bílině začínají promítat v nové sezóně první letní kina. V Teplicích se promítá od začátku června opět na zámku, vždy od úterý do soboty. Žatec a Bílina shodně nabídnou filmové projekce od pátku 4. června, promítat se zde bude vždy o víkendech.

Letní amfiteátr v Žatci ve Vrchlického ulici bude promítat vždy tři víkendové dny, v červnu od 21,30 hodin. Začíná v pátek 4. června filmem Mýtus o pyžamové párty. Poslední červnový víkend chystá letní amfiteátr operní představení Carmen, kterou uvede ústecké divadlo v sobotu 27. června. "Na neděli 27. června chystáme do areálu Letního kina v Žatci  velké překvapení v podobě výjimečného koncertu legendárního a velmi populárního českého folkového písničkáře, textaře, libretisty...," slibuje Jan Masopust z pořádajícího žateckého divadla.

V Bílině se tradičně promítá v letním amfiteátru Kyselka v Bílině. Tam můžete na filmy vyrazit vždy v pátek a sobotu od 22,00 hodin. První na programu je český film Žáby bez jazyka. I na Kyselce se bude střídat film s hudbou a divadlem. 17. června se můžete těšit na předtavení nového cirkusu v podání známého souboru Cirk La Putyka. O dva dny později se tam koná Roots a Blues festival, na němž vystoupí Jan Fic, Šestý smysl, Dobré ráno bluesband, Petra Börnerová band, WBand a -123 Minut. V srpnu byl měl na Kyselku dorazil Richard Müller. Program pravidelně aktualizujeme v Kalendáři akcí.

Letní kino na zámku v Teplicích promítá již od 1. června, hraje se vždy od úterý do soboty, a to od 21,30 hodin. Program promítání najdete v Kalendáři akcí.