reklama Tipy na víkend
e-region.cz - regionální internetový magazín pro volný čas

Šmíca, Vízek a Suchánek přijedou do Března

publikováno: 3.3.2011, kategorie: Zajímavosti, autor: Eva Dušková

Sdílet: facebook twitter google+

Večer plný fotbalu a chlapského humoru si užijí muži v Březně u Chomutova. Přijedou fotbalové osobnosti - hráč I. ligy Vladimír Šmicer, olympionik Ladislav Vízek a dlouholetý sportovní komentátor Jaroslav Suchánek. Začátek je v 19 hodin, v pátek 4. března na sále restaurace U rybníčka.

Večer pro muže ale nebude jen o fotbalu,“ dodává místostarostka Března Zdeňka Buzková. K dobré náladě přispěje kromě hudby a občerstvení jistě i fakt, že obsluhovat budou studentky hotelové školy. Vstupné je dobrovolné, program začíná v 19 hodin, v pátek 4. března v restaurace U Rybníčka v Březně.

V obci si užívají nejen muži, ale i ženy, ty už mají svůj večer za sebou. „Uspořádaly jsme v únoru módní přehlídku šatů z kadaňského butiku, modelkami byly místní ženy,“ líčí místostarostka Buzková. Obdivné pohledy si vysloužil kulturista, který předvedl své svaly, a smích se nesl celým sálem při karaoke. K tomu ryze pánská obsluha. Není divu, že na těchto akcích je vždy plno.

Večery pro ženy a pro muže se pořádají v Březně už poněkolikáté a jejich program si publikum vybírá samo předem.

Už jsme se kochaly nad krásnými šperky a plakaly smíchy při vystoupení Martina Zounara,“ vzpomíná místostarostka na uplynulé ženské večery. Dveře jsou ale otevřené i opačnému pohlaví, takže pokud některá z žen zatouží rozebírat současný stav českého i světového fotbalu, ať si zapíše pátek do diáře.

Fotografie z Večera pro ženy jsou k nahlédnutí na http://www.obecbrezno.cz/cz/fotogalerie.